1 / 5
Motor na Komprimiran vozduh, Mesalka Rotor
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 15:55

Кисела Вода / Скопје

Мотор (ротор) на компримиран воздух, комплет со диференцијал ( 1 : 5 ) за мешалка.
Амерички производ , исправна-испробана.
На вратилото F35mm може да се надгради мешалка.
Снага на ротор 0,75кВ, 2000о/мин
Користи ком.воздух 4,5-6 бар, 130м3/ч , маслен
СЕ КОРИСТИ ЗА РАБОТА СО ЕКСПЛОЗИВНИ И ЗАПАЛИВИ ФЛУИДИ. погодноста не ви треба EX атест

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

AL
Потврден огласувач
111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам