1 / 9
Renault Megane 1.9 dci
По Договор
11.08.2022 18:52

Велес / Велес

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Рено Меган 1.9 дци 92 кв со 130 кс.
6 брзини.
Произведен 2007 година.
Поминати 171000км.
Електрика на прозори и ретровизори.
Фабричко радио со команди на волан.
Фабрички AUX и USB.
Сензори за дожд и светло.
Клима исправна и освежена.
Клима во фиока.
Две клуч картици.
Сменето сет потисна, ламела ,друк лагер.
Направен редовен сервис.
Со него следуваат 4 нови зимски гуми.

Регистрирана до 18-8-2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075210044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам