1 / 12
ADIDAS RESPONSE STABILTY Original !!!
900 МКД
29.01.2023 22:04

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Бела

Se prodavaat original patiki ADIDAS RESPONSE STABILTY , so golemina br.38(23,5 cm). Patikite se odlicno socuvani udobni i lesni, doneseni od stranstvo .

Cena ...........900 den.

Tel. 077 75 27 75
( Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

REEBOK SUBLITE - Original !!!

900 МКД

NIKE AIR MAX Essential – Original !!!

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам