1 / 11
PUMA FERARI L.I.F.T. Original !!!
900 МКД
22.09.2022 20:42

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Црвена

Se prodavaat original patiki PUMA FERARI L.I.F.T so golemina 47 (31cm).
Patikite se odlicnio socuvani udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena........ 900 den.

Tel. 077 75 27 75

(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE KYRIE 5 Cookies&Cream - Original !!!

1500 МКД

NIKE AIR MX-720 - Original !!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам