1 / 3
SKECHERS SPORT flex - Original !!!
1.500 €
08.08.2021 20:38

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Црна

******************P R OD A D E N I *******************

Se prodavaat original patiki SKECHERS SPORT flex so golemina broj 45 (29 cm). Patikite se odlicno socuvani , bukvalno kako novi, neverojatno udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena ........1500 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

ADIDAS ADIPRENE - Original !!!

1500 €

JORDAN SPACE JAM - Original !!!

2200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам