1 / 12
LI NING - Original !!!
1.200 МКД
22.09.2022 20:43

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Црна

Se prodavaat original patiki Li-Ning so water shell zastita
so golemina 44 i 1/3 (28cm).
Patikite se odlicno socuvani, so vodootporna zastita, udobni i lesni, doneseni se od stranstvo.

Cena......1200 den

Tel. 077 75 27 75

(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

MERRELL patiki Original !!!

1200 МКД

ADIDAS ALPHA BOUNCE - Original !!!

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам