1 / 12
Oprema za velosipedi
400 МКД
Цената е фиксна
29.06.2021 08:23

Струга / Струга

Velosipedski corapi 400 den
Narakvici za velosiped 400 den
Torbice za alati 400 den
Adapter za zaden menjac 300 den
Site se novi
Poveke info na telefon ili viber

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Struga13
Потврден огласувач
078833135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам