1 / 1
Shitet-. Se prodava.Volvo 440 dizell
1.050 €
26.06.2022 19:54

Кичево

Марка:

Volvo

Модел:

440

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Volvo 440 turbo dizell
Tel: 071- 730-497

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sefadin Emini
Потврден огласувач
389-71730497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам