AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI BARA PLAC ZA GRADBA A1 i A2
1 €
10.06.2021 10:11

Карпош / Скопје

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Agencija za nedviznosti ima potreba od plac za gradba A1 i A2, vo Centar, Taftalidje, Karpos, Kozle, Vodno.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan, Margarita
Потврден огласувач
078/391863
078/352627
Испрати Е-маил до огласувачот

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI BARA PLAC ZA GRADBA A1 i A2

1 €

SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC VO MAVROVO

300000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам