1 / 7
Bracen krevet Брачен кревет 200x180sm
8.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2023 16:51

Аеродром / Скопје

Prodavam bracen krevet bez dusek dimenzija 200x180 sm dobro socuvan kupen 2011 od jugoexport stil 30 000denari go prodavam 8000 denari

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
074-601-016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам