1 / 10
Oakley Sutro & JawBraker & FlightJacket (pozajmen dizajn)
450 МКД
15.06.2021 20:15

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

25 "

Големина на рам:

24 "

10% popust na site modeli na cenata sto e na slika.

👉Se prodavaat novi sportski naocari so UV400 zastita.

👉Naocarite se lesni ''perduf'' i se izraboteni od fleksibilna plastika.

👉Dizajnot e pozajmen od:

1. Oakley Sutro (500 denari)
2. Oakley JawBraker (500 denari)
3. Oakley Flight Jacket (450 denari)

Ekspresna isporaka za 1 raboten den do bilo koj grad vo drzavata.

Moze da me kontaktirate na Viber ili Whats app

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075/730-910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам