1 / 1
Do Mostot na Bit pazar
900 €
22.06.2021 13:00

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

132 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ul. Cvetan Dimov 4b

Se prodavat dva stana na 2 I 3 sprat. Sekoj po 132m2. Cena 900e kv. Odlicna lokacija do mostot na Bit pazar. Privaten parking.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mano
Потврден огласувач
071533635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам