1 / 7
Се продава цистерна
26.000 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2022 09:59

Карпош / Скопје

Се продава цистерна за чистење на отпадни води,септички јами.Цистерната е во одлична состојба,надградбата е направена во 2019-та година во Ресор,Гаџин Хан,Србија.Цената е со вклучено ДДВ

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Водоканал
Taskenska 3a-2 Skopje
Потврден огласувач
070270652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам