1 / 2
СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ НА МЕСНОСТА СЛИВНИЦА
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2022 11:56

Берово / Берово

Квадратура:

7129 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Хитно се продаваат две парцели на месноста Сливница - Беровско, со следните индикации:
КП бр.2155 во површина од 5104 м2, и
КП бр. 2156 во површина од 2025 м2, запишани во Имотен лист бр.691 КО Ратево.
Парцелите се продаваат одделно или заедно во зависност од потребата на купувачот. На истите може да се градат викендици по претходна разработка на урбанистичко-планска документација, како и приклучување на струја и вода.

Местото е идеално за изградба на викендици, и истото може да се погледне во секое време.

Лице за контакт:
Дамјан Аврамски
078 601 010

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078447369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам