1 / 1
ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP
1 МКД
15.06.2021 11:00

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔵 ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP🔵
🟥Голем асортиман на екрани за лаптоп.
🟥Asortiman i madh i ekranave për llaptop.
✅Брза, квалитетна и евтина монтажа.
✅Montazh e shpejtë, kualitative dhe e lirë.
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

11 МКД

ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам