1 / 1
HYDRION 120 - CASE\CPU FAN
370 МКД
10.06.2022 12:43

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🟢 HYDRION 120 - CASE\CPU FAN
🔴ИДЕАЛНИ ДОДАТОЦИ ЗА ГЕЈМИНГ КОМПЈУТЕР
✅Тивок, ефикасен и привлечен вентилатор е идеално дополнување за секој гејминг компјутер. Најновите игри ставаат сè поголем стрес врз машините, ставајќи ги под голем товар и милостиво очекуваат непречена ефикасност за да овозможат непречено искуство со игри.
✅Вообичаено е дека многу случаи на компјутери доаѓаат со недоволен број на вентилатори или едноставно со време, корисниците го надградуваат својот хардвер за да обезбедат подобар проток на воздух.
✅Решението е - додавање на повеќе вентилатори.
✅Ве покривме со нашата сосема нова линија на производи Hydrion 120 што исполнува големи очекувања.
🔴SHTES IDEALE PËR GAMING PC
✅Ventilator i heshtur, efikas dhe tërheqës është një shtesë ideale për çdo GAMING PC . Lojërat më të reja vendosin gjithnjë e më shumë stres në makineri, duke i vendosur ato nën ngarkesa të mëdha dhe me mëshirë presin efikasitet të patrazuar për të dhënë përvojë të qetë të lojrave.
✅Është e zakonshme që shumë raste të PC vijnë me numër të pamjaftueshëm të ventilatorëve, ose thjesht me kohën që përdoruesit azhurnojnë pajisjet e tyre në mënyrë që të sigurojnë rrjedhje më të mirë të ajrit.
✅Zgjidhja është - shtimi i më shumë ventilatorëve.
✅Ne ju kemi mbuluar me linjën tonë të re të produkteve Hydrion 120 e cila plotëson pritjet e mëdha.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

AMD A4 4020 PROCESSOR

2500 МКД

MX-4 | Thermal Compound

1599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам