1 / 1
Iznajmuvanje na konjopoi
250 МКД
25.05.2023 23:22

Кисела Вода / Скопје

Se iznajmuvaat 6 konjopoi, (kоњопои)
Konjopoite gi dostavuvame do Vasata adresa, cenata e 250 denari od konjopoj i gratis dobivate hartieni carsavi
Tel za kontakt 072-213-669 Kiril 072-303-844 Jane


Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
070242896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам