1 / 8
Се продава куќа Мишлешевски пат
90.000 €
Цената не е фиксна
08.06.2021 13:33

Струга / Струга

Број на соби:

6

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1987

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Струга

Се продава куќа во Мишлешевски пат
Тел 070375272

По договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
070375272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам