1 / 2
Се продава мебел
15.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2021 14:57

Штип / Штип

Се продава комплет дневна соба, добро сочувана, изработена од висок ивачитет
Купена од Јумис

Контакт 078 300 257 Ивана

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Trifko
Потврден огласувач
075482756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам