Shitet tok 3300 m2
25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2021 16:01

Тетово / Тетово

Квадратура:

3300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Shitet tok 3300 m2 e peshtatshme per ndertim kon 070 916 116

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mahir
Потврден огласувач
070916116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам