1 / 12
Villa Darki Ohrid
По Договор
Денес 10:19

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг.
👉Лоцирана е на 100 метри од езерото во центарот на Охрид,наспроти Комерцијална Банка.
👉Вилата располага со 6 студија и 1 апартман кои се комфорни и стилски уредени.

Повеќе информации на тел: 078383502

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Darki
Потврден огласувач
078383502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам