1 / 2
NIKE оргинални влечки
10 €
08.06.2021 16:26

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Папучи

Големина:

38

Боја:

Црна

NIKE влечки оргинални
38.5
600ден.
Моб : 077 644 341

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077644341
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам