1 / 2
Kotel za parno gorenje miv 23kv
8.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2022 07:47

Струга / Струга

Kotleto e vo ekstra sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme izvadeno e os sistem kupena za vikendica ama prenamenivme na pelet i zatoa se prodava za zamena edruga cena moze skuter kultivator dajte ponuda

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава / Можна е замена од:

kuzman
Потврден огласувач
078220190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам