1 / 11
BMW F800R 2012
6.500 €
29.11.2022 17:13

Велес / Велес

Марка:

BMW

Вид:

Туринг

Година:

2012

Модел:

F800R

Километри:

25000

Odlicna sostojba
Registriran-mk tabli
Ima i kufer original bmw
I vizir
Dve novi gumi ne staveni
Moze zamena za full kros 250cc
Nad 2013 so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
075-309-771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам