1 / 3
Dusek 90x200
2.500 МКД
08.04.2022 15:15

Шуто Оризари / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Dusekot e skoro nov ne e upotreben

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Suvce
Потврден огласувач
071361973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам