Продавам сандаци за пчели
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2021 19:08

Радовиш / Радовиш

Испраќам по карго    

Се продават, речиси нови, сандаци за пчели. Цена по договор. Информации на: 078 21 66 10

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
078277727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам