1 / 12
Dvo semejna kuka
320.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 22:09

Бутел / Скопје

Број на соби:

9

Квадратура:

395 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

336 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Kosta Ristovski 108 - b

Se prodava dvo semejna kuka so poedinecna povrsina 240 i 155 m².
Celiot plac e 336 m². Vo ednata kuka garazata e vo suterenot , a kaj drugata kuka ima posebno garaza so letna kujna. Kukite se lepenka i se prodavaat vo paket.
Poveke informacii na 075 44 56 99 ili
071 33 60 97
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

nikmar
Потврден огласувач
075445699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам