1 / 5
ЧОЈС-Kuka i niva so ovosen nasad-Crnogorci
160.000 €
11.11.2022 10:43

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

7000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Crnogorci

Se prodava plac so vk kvadratura od okolu 7000 m2 so ovosen nasad (jabolka,krusi ,praski...)so kompleten sistem za navodnuvanje(kapka po kapka)obezbedena voda i struja ,i izgradena kuka -karabina su+p+pk so vk kvadratura od okolu 120 m2 povrsina

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Kuka vo Velgosti kaj sv.Dimitrija

300000 €

ЧОЈС-Kuka i niva so ovosen nasad-Crnogorci

160000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам