1 / 12
SKODA ROOMSTER 1.4 TDI 59 kw.2007 g.
3.999 €
27.09.2022 07:00

Делчево / Делчево

Марка:

Skoda

Модел:

Roomster

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI 59 kw.2007 g.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano so servisna kniska do poslednite kilometri I panoramen krov. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам