1 / 12
VW TOURAN 2.0TDI -
4.400 €
Цената не е фиксна
08.06.2021 23:51

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава VW Touran 2005 година,TDI 2.0 купен пред 2 години од прв газда, донесен од Швајцарија. Функционира целосно без ниту еден проблем.
Со севисна книшка
Перфектна состоја, со 5 седишта
КлимаТемпомат
МР радио со навигација, ЦД, УСБ, Радио
Централна брава со 2 клуча
Еуро кука со атест
Супер надворешно зачуван
Перфектен внатрешен ентериер сочуван, без ниту едно оштетување
6 брзини
Регистриран до мај 2022 година, со зелен картон
Семејна кола, без ниту еден проблем.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljubomir
Потврден огласувач
071318371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам