1 / 10
Продавам нови јамболии од прва класа квалитетна волна
12.000 МКД
17.10.2022 08:48

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам јамболии нови не употребени рачно изработени од прва класа волна бели, црвени и портокалови.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Vangja
Потврден огласувач
075683924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам