1 / 12
Seat Cordoba 1.4
3.000 €
Цената не е фиксна
23.06.2021 13:00

Виница / Виница

Марка:

Seat

Модел:

Cordoba

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Останато

Elektrika na stakla
Elektrika na vrati
Elektrika na retrovizori
Klimatronik
Redovno servisirana
Ekonomicn za odrzavanje i mala potrosuvacka na gorivo
1.4 Dizel
Za povekje info javete se na: 075-221-851

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Seat
Потврден огласувач
075221851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам