1 / 3
UV Бактерицидна ламба
249 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.08.2021 13:50

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

UV Бактерицидна ламба за дезинфекција на воздухот ВО ПРИСУСТВО НА ЛУЃЕ.
Virus Clean Room - Teralux.
• Куќиште од не'рѓосувачки челик.
• Високо ефикаснa - за кратко време го дезинфицира воздухот во затворените простории -од 150 до 750м³ / час
• Заштедува време во споредба со другите технологии за бесконтактна дезинфекција
• Virus Clean Room - Teralux не бара надзор за време на работата.
• Ozone Free Philips Technology има загарантирана бранова должина од 253,7nm благодарение на сертифицираните извори на PHILIPS UVC.
• Не испушта штетни емисии и просторијата може да се користи постојано
• Лесно за одржување

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070285607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам