СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 2000 М2 НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА
По Договор
06.04.2022 11:59

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО КВАДРАТУРА ОД 2000 М2 НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА, НА ИЗЛЕЗ ОД БИТОЛА М.ВИКАНО ТАЈРОВИ ЛОЗЈА, ДИРЕКТНО СО ИЗЛЕЗ НА ГЛАВНИОТ ПАТ ЗА ПРИЛЕП .

ЦЕНА 22 ЕУР/М2.

ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ.071/815-015 ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН БИТОЛА СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 175 М2

33000 €

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 766 М2 НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам