Лозје кај Росоман
1 €
28.02.2022 16:20

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4114 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје 4180m
Pomegu Rosoman i Kamen Dol (Mnogu blizu do Rosoman)
Povolno

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

S. B.
Потврден огласувач
070426838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам