1 / 3
VW BORA 1.9 TDI 4 MOTION( 4X4)
2.600 €
09.06.2021 15:04

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Bora

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam VW Bora 1.9, 4 MOTION( 4X4) 2000 g. odlicno zacuvana, motor odlicen garazirana vo super sostojba. Kontakt tel. 078 487 175

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Атанас
Потврден огласувач
078858584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам