1 / 3
Silosi
1 €
09.06.2021 15:23

Свети Николе / Свети Николе

Se prodavaat 4 silosi vo mesto Erdzelija, poranesna kravarska farma.

Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Се продава од: Претпријатие

Ораж Интернационал
Потврден огласувач
070357065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам