Izdavam vikendica
1 €
09.06.2021 18:11

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

s. Vishni Struga

Kontak tel 071381541 angel
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Angel
Потврден огласувач
071381541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам