Prodavam stan
50.000 €
09.06.2021 18:16

Струга / Струга

Број на соби:

4

Квадратура:

75 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Struga

Prodavam Stan na ul kej 8 noemvri br. 24/ 1 struga.stanot e za renoviranje i krajna Cena e 50000evra.
Kontakt 071381541 angel

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
071381541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам