Parketarski uslugi
500 МКД
03.01.2022 17:22

Бутел / Скопје

parketarski uslugi struganje,lakiranje i krpenje star parket brzo i kvalitetno
struganje i lakiranje so moj materijal 500 denari od m2

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
071325921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам