1 / 5
Se prodava Seat Altea
4.200 €
Цената не е фиксна
01.09.2021 19:11

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SEAT ALTEA 1.9 TDI 77kw 2006 god.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
075511615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам