1 / 9
Novi stanovi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2021 22:35

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Cair

Se prodavaat stanovi vednas do školoto Tefejuz ,63m2,68m2,84m2,88m2 so dva spalni.
informacii na tel 078 331 420, 070 526 870

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Trabiso
Потврден огласувач
078331420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам