1 / 2
Плац/Овоштарник
55.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2023 04:59

Охрид / Охрид

Квадратура:

2452 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во Лескоец /место Трново.
Имат нова куќарка; струја, вода,систем капка по капка.
Може и замена за стан над 100 м2 со моја доплатаЗа повеќе инфона тел viber ili whats upp 0046709909444

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Niko
Потврден огласувач
46709909444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам