1 / 8
Секаков вид на молерофарбарски услуги гипс картон фасади
По Договор
01.02.2023 14:25

Скопје Центар / Скопје

Нудиме секаков вид на молерофарбарски услуги гипс картон изведба на фасади опшовки на прозори фарбање столарија рушење ѕидови одвод довод на купатила кујни електрика и др работи

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Sime
Потврден огласувач
077944419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам