Купувам стан до 25.000 евра
25.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.09.2021 12:14

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

35 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Купувам стан до 25.000 евра во Струга или Охрид. Телефон/Вибер 078651378

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Nikola
Потврден огласувач
078651378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам