1 / 8
HITNO!!! Prodavam BMW E46 320 D !!!
2.200 €
Цената не е фиксна
15.06.2021 09:12

Валандово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava BMW E46 320 D 1998 godina od oprema ima:
-sportski izduv
-original bandazi
-soncev krov
-fabricko radio
-klima
-elektrika na stakla

Kolata e so vrven enterier i e vo odlicna vozna sostojba i e redovno odrzuvana i servisirana i isto taka ima mnogu mala potrusuvacka od 4.5l/100 km
Vredi da se vidi
Extra cena za kesh!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
077751062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам