1 / 3
Mercedes Atego 25-28 kran
1 €
10.01.2022 21:15

Радовиш / Радовиш

kamionot e vo idlicna sostojba registriran cela godina atestiran kran palfinger 4.5 tonski
bez dopolnitelni vlozuvanja

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Alto-ve
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам