1 / 2
Kozna jakna
3.500 МКД
30.06.2022 17:58

Ѓорче Петров / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Црна

Prodavam dve kozni jakni vo odlicna sostojba.telefon za kontakt 076 721 803
edna jakna 3500 den.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Владимир
Потврден огласувач
071 709 794
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам