1 / 1
Prodavam presa za isceduvanje sok 1
1 €
27.06.2022 13:33

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam presa za isceduvanje sok
- portokal
-citron
- limon
- kalinki i slicno ovosje
cena po dogovor
informacii na 079276630

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
079276630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам