1 / 4
Gaming PC + Samsung curved monitor
750 €
10.06.2021 19:44

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

se prodava gaming pc
i3 8100 3.6Ghz
asus prime z370 motherboard
cooler master liquid cooling
8gb ddr4 ram
MSI Gaming X GTX 1070 8gb
480gb kingston SSD
500GB HDD
Samsung 24" curved monitor

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
077696297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам